Ask.Fm Beğeni+ ||Ask.Fm Beğeni Arttırma Uygulaması

 Uygulama 31.01.2015 tarihi itabari ile güncellenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

Girmediğim bi bot işi vardı ona da girdim sonunda :D

Aslında İlginç olan şey bence bir insanın ask.fm kullanmadığı hatta ask.fm hesabı bile olmadığı halde ask.fm

beğeni botu yapmasıdır.

Bazıları bu işlevi gören programlara

“ask.fm beğeni botu” “ask.fm beğeni hilesi” “ask.fm beğeni kasma”,”ask.fm beğeni arttırma programı”, “ask.fm beğeni kasma botu”

“ask.fm beğeni arttırıcı”

gibi isimler veriyo ama bunlar benim hoşuma gitmedi :D Daha güzel bi isimde bulamayınca bende adını ask.fm+ koydum

Şimdi Bu kısımı hiç okumadan geçenler vardır Adam haksız da sayılmaz hani

Ben olsam bende derim 2 saattir ne saçmalıyo bu diye :D

Neyse Gelelim Asıl İlginizi Çekecek bölüme yani programın özelliklerine

Bu programla ask.fm’deki her türlü beğeni işinizi yaparsınız :D

Tek Tıkla Ask.fm hesabı açabilirsiniz

bir seferde 100 soru beğenir

100 soru beğenmek için 3 kez daha fazla göster butonuna tıklayın(daha fazla tıklarsanız hiç soru beğenmez :/)

beğeniler 1 dakika içinde hesabınıza ulaşır

Dikkat Etmeniz Gereken Başka Bir noktada ask.fm sayfasında dil Türkçe olmalı yoksa bazı özellikler stabil çalışmaz(belki de hiç çalışmaz :D)

Programın kullanımını altta videoda göstermeye çalıştım zaten

Ben Açık Kaynaktan yana bir insan olduğum için yakın bir zaman da programı kodlarını açıklayarak paylaşırım(yorumda paylaştım)

 

Programı Buradan İndirebilirsiniz :

İNDİR :

http://bc.vc/PXgd13

 

>

73 thoughts on “Ask.Fm Beğeni+ ||Ask.Fm Beğeni Arttırma Uygulaması

 1. Kardeşim kullanıyordum uygulamayı bir hesaba girdi ordan çıkış yapmıyor sildim tekrar yükledim gene işe yaramadı ne yapayım

 2. Hocam c#’ta yazılmış galiba bu proğram. Bunun için bi buton yapıp otomatik çerezleri sildirme gibi bir şey düşünüyorum , sizce sakıncası yoksa yapmak veya uğraşmak isterim.

  1. internet explorer’den çerezleri temizlerseniz yada internet explorer’den ask.fm’i açıp çıkış yaparsanız sorununuz çözülür.

  1. normal tarayıcından ask.fm’ine gir profil sekmesine tıkla adres çubuğunda ask.fm/ den sonraki kısım senin kullanıcı adındır onu programdaki kullanıcı adı bölümüne yaz ask.fm profil sekmesi ve kullanıcı adı bölümü

 3. ben kayıt olamıyorum! nasıl olcam? kayıta basınca hızlı kayıt olmak için otomatik doldura bas dıyor basıyorum hata gösteriyor lütfen yardım!

 4. Programı Açtım Kurucam ama Programa tıkldığım zaman Uygulama Düzgün Olarak Başlamadı(0xc0000135) . sonlandırma için tamama basın diyor açmıyor nasıl olması gerekiyor Admin.

  1. programa deneme amaçlı reklam koymuştum ondan olmuş reklamı kaldırdım artık stabil bir şekilde çalışıyor :)

  1. olmaz olur mu kardeş sen bu programı indirince senin banka hesaplarını flan tümden boşaltcam :D Böyle sorular sormayın dalga geçer gibi :D Virüste yok keylogger de yok reklamları bile kaldırdım sen düşün :D

 5. No robots allowed!
  Your actions have been suspended bende bu çıkıyor beğeni hilesini yaptım ne chromeden nede exploverden giriş yapamıyorum ya of

  1. programda üstteki kutuya soruların alıncağı kişinin ask.fm kullanıcı adını alttaki kutuya da kendi ask.fm kullanıcı adını yazacaksın sonra da enter’e bascaksın program sana soru sormaya başlıyacak :)

 6. abi ya unable to find a version of the runtime to run this application oluo erro die ndn ya

  1. Eğer net framework’ünüz güncelse xp kullanmanız bir sorun oluşturmaz. Aldığınız hata hakkında yada yapamadığınız yer hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

   1. Sorunun programdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum, program şu an gayet sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Net Framework’ünüzü güncellerseniz sorununuz çözülebilir.

  1. sorun internet bağlantınızın çok yavaş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Şimdi kontrol ettim ve bir sorun göremedim, böyle bir sorunla karşılaştığınzda bir kaç saniye bekleyip kayıt ol butonuna tekrar basarsanız sorununuz çözülür sanırsam.
   ask.fm captcha

  2. kardeş sen benim uygulamayı kullanmamışsın ki :D
   sen benim uygulamanın üstünde oynanmış sürümünü kullanmışsın :D
   Orjinalini indir buradan eğer yine hatayla karşılaşırsan yardımcı olmaya çalışırım :)

  1. :D :D :D :D o beğenme yapmaya başladığını gösteren bir uyarı :D hoparlorden ve kasadan bip sesi çıkartır :D bkz : Console.Beep();

 7. Ben ask fm de yanıtlarıma beğeni hilesi yapmak istiyorum ama indirme başlamıyor linke tıklayınca ne yapmalıyım

 8. abi benim ekranda that page cant be found diyo ve senin bloğun çıkıyo abi ne yapabiliim şuan veya düzeltebilirmisiniz :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>